بیمه مستمری بانوان

بیمه عمر و زندگی طرح حمایتی زنان ایرانی

چرا خانم ها نیاز به سرمایه گذاری دارند؟

جرا باید زنان و خانم های برای خود بیمه های عمر و زندگی تهیه کنند؟

مزایای بیمه عمربرای بانوان چیست ؟

چرا زنان خانه دار و خانم ها باید به فکر یک سرمایه بازنشستگی باشند؟

بهترین و برترین بیمه عمروزندگی برای خانم های خانه دار و زند های کدام بیمه است؟

چرا بیمه عمر و زندگی خاروزمیانه برای خانم ها مناسب ترین است؟

درجامعه امروزی زنان پا به پای مردان جامعه مشغول کار و تلاش هستند و با توجه به بنیه ظریف بانوان و قوای جسمانی آنان ، به طبع زودتر از مردان تحلیل می رود. با این حال بعضی از مشاغلی که مادران و دختران جامعه در آن فعالیت می کنند در حقیقت جزء مشاغل سخت و سنگین حساب می آید ، مانند پرستاری ، آرایشگری و حتی خانه داری (که در همه کشورهای توسعه یافته جزء مشاغل محسوب میشود بجز ایران) ولی متاسفانه ازهیچ گونه امنیت شغلی برخوردار نیستند . اما با توجه به  نیاز مالی که دارند به اجبار به فعالیت های سنگین می پردازند.

پرسش هایی که بانوان عزیز باید از خود بپرسند!

تا چندسال دیگر می توانم این فعالیت های سنگین را با توان و قدرت امروزی انجام بدهم ؟

درآن زمان نیاز مالی خود را چگونه برطرف نمایم؟

و استقلال مالی خود را چگونه حفظ کنم ؟

راه حل چیست؟

بیاید نگاهی به آمار و ارقام بیاندازیم:

الف) 45درصد زنان بالای 50 سال مجرد هستند

ب) درآمدبازنشستگی زنان کمتر از مردان است . به علت اینکه به طور متوسط یک زن در سن فعالیت 14/7 سال در مقایسه با 1/6 سال برای یک مرد در سن فعالیت از بازار کار دور می شود(زن ها عمدتا به شغل خانه داری مشغول می باشند)

ج) 50درصد ازدواج ها به طلاق منجر میشود. البته عمده ترین عاملی که زوج ها درباره آن باهم نزاع می کنند پول می باشد و در بسیاری موارد زنان طلاق گرفته بچه هائی نیز دارند که از نظر مالی نیز مسئول آنها می شوند.

د) در اولین سال بعد از طلاق سطح استاندارد زنان 73درصد کاهش می یابد

ه) 80درصد زنان بیوه در فقر زندگی میکنند.

ز) تقریبا از هر 10 زن ، 7نفر در زمان هایی از زندگی در فقر به سر میبرند.

آمارهای فوق را از این جهت ارائه ندادیم که شما را هراسان نکنیم . اما می خواهیم بگوئیم در زمان حاضر زنان نیز برای تامین معیشت مالی خود آماده شوند ، خرج زندگی بیشتر از آن است که بی بهره بودن از پول را بتوان تحمل نمود. براساس آخرین آمار، 90درصد از کل زنان ، مسئولیت زیادی برای تامین هزینه های زندگی خود دارند که تاکنون 79درصد آنها برای آن برنامه ای نداشته اند. مشابه چنین وضعیتی تا به حال وجود نداشته است.

چرا باید زنان برای خود بیمه های عمر تهیه کنند؟

یکی از مهمترین دغدغه های زنان به عنوان اصلی ترین رکن هر خانواده نگرانی از تامین نیازهای مادی آنان درآینده می باشد. چرا که درسن های بالا درآمد های خانواده کاهش می یابد ولی مخارج افزایش پیدا می کنند، از طرفی نداشتن یک پشتوانه مالی خوب برای زنان در سن های بالا باعث بروز مشکلات زیادی برای آن ها خواهد شد. موضوع بیمه شدن زنان چندسالی است بسیار جدی دنبال می شود. از اآن جایی که زنان خانه دار یا تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند و یا تحت پشش بیمه همسر خود هستند فقط از بیمه های درمانی می توانند برخوردار شوند

ولی به زن ها حقوق بازنشستگی تعلق نمیگیرد. حتی خانم هایی که شاغل هستند هم حقوق بازنشستگی آن ها معمولا جوابگوی مخارج زندگی آن ها نخواهد بود. بیمه عمر بیمه ای گفته میشود که شخص در طول مدت چندین سال پول های کوچک خود را در شرکت های بیمه تحت عنوان بیمه عمر و زندگی پس انداز می کند علاوه بر این که در طول این سال ها از پوشش های بیمه ای مفید برخوردار است برای آینده خود نیز سرمایه ای فراهم خواهد نمود .زنان خانه دار می توانند همزمان با سرمایه  گذاری و پس انداز  خود را در برابر حوادث و بیماری های خاص بیمه نمایند. درصورت بروز حوادث شرکت بیمه زندگی خاورمیانه حامی مالی آنها خواهد بود و هزینه های ببمارستانی و درمانی ناشی از حوادث را به بیمه شدگان پرداخت خواهد نمود. البته زنان خانه دار م توانند از پوشش های تکمیلی نقص عضو حادثه و بیماری های خاص و همینطور پوشش جداگانه سرطان نیز استفاده کنند. در بدترین دیدکاه در صورت فوت ، سرمایه ای به فرزندان و یا هرشخصی که خود تعیین کند پرداخت می شود. البته بد به دلتان راه ندهید ما قصد مداشتیم شما را آزرده خاطر کنیم . امیدواریم که برای هیچ خانم ایرانی که آینده نگری میکند هیچ حادثه و اتفاقی بدی رخ ندهد.

ما تنها آرامش و رفاه شما را خواستاریم

جدا از پوشش های بیمه ای که هرکدام برای خود و به تنهایی برای خانم ها خیلی ارزشمند است ما در این مطالب سعی داریم ارزش سود نهائی و سرمایه ای که شما در دوران کهنسالی خواهید داشت را مطرح کنیم . این بیمه و این سرمایه از محل پول هایی تامین می شود که زنان به راحتی می توانند از کنار مخارج غیر ضروری خود پس انداز کنند.

این بیمه و سرمایه گذاری که به وجود می آید می تواند در دوران کهنسالی برای خانم ها سرمایه ای ارزشمند قلمداد شود . شرکت بیمه خاورمیانه حق بیمه های پرداختی شما را با اختصاص نرخ سود تضمینی در اندوخته های شما انباشته می نماید این اندوخته طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه ها وسود آنها افزایش یافته و پس اندازی مطمعن برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه های آینده شما خواهد بود.

جدا از این بیمه های عمر و زندگی در منافع شرکت بیمه خاورمیانه هم که ناشی از سرمایه گذاری در پروژه های کشور است مشارکت دارند. یعنی شرکت بیمه خاورمیانه منافعی که از بابت بیمه های عمر کسب میکند را دربین بیمه شده گان خود تقسیم می کند. یعنی شما در فعالیت اقتصادی بزرگ نیز سهیم هستید و سود بهتری نصیب شما خواهد شد. پس با خیال راحت عضو خانواده بزرگ بیمه خاورمیانه شوید زیرا سرمایه های شما در مکانی امن برای شما پس انداز می شود.

مزایای بیمه عمرو زندگی برای زنان و بانوان خانه دار چیست ؟

تامین همه نیاز های آینده

پوشش های بیمه ای فوق العاده (عمر، حادثه، بیماری خاص، سرطان)

ایجاد یک سرمایه گذاری مطمئن

درآمدی خوب برای دوران بازنشستگی

ایجاد آرامش در طول زندگی

داشتن سرمایه و درآمدی برای روز مبادا

امکان دریافت وام از محل بیمه عمر به تعدد

سود روزشمار تضمینی

سود مشارکت

"چرا زنان باید به فکر یک سرمایه بازنشستگی باشند؟ چون که زن ها از مرد ها آسب پذیرترند، کارکردن برای زند ها در سن های بالا خیلی مشکل تر است نسبت به مردها یا می توان گفت کسب درآمد لازم برای گذران زندگی برای زند ها مشکل است و این که باید زن ها در دوران بازنشستگی یک پشتوانه مالی اختصاصی داشته باشند .

مدت بیمه عمر و زندگی زنان : تمامی خانم ها می توانند خود را تا30 سال بیمه نمایند

با چه مبلغی می توانند خود رابیمه نمایند؟ تمامی زنان خانه دار و یا شاغل با پرداخت حداقل پنجاه هزارتومان در هرماه و یا حداقل 500 هزارتومان در سال خود رابیمه نمایند.(لازن به ذکر است کلیه پوشش های بیمه ای و مبلغ ذخیره ریاضی شما بر اساس حق بیمه های پرداختی بیمه شدگان تنظیم می شود و بدیهی است با پرداخت حق بیمه های بالاتر پوشش های بیمه ای و مبلغ سپرده بازنشستگی افراد نیز بالاتر می روند)

چه زمانی برای بیمه شدن خانم ها مناسب است؟ فردادیر است از همین امروز به فکر برنامه ریزی مالی برای آینده خود باشید ! چرا که تصمیمی اتخاذ نشود تغییری در زندگی رخ نخواهد داد و این قانون است

نحوه اقدام و دریافت بیمه زنان

 روش اول :

ثبت نام آنلاین از طریق سایت

ثبت نام آنلاین

کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره از کارشناسان بیمه می توانید عدد 2 را به سامانه 10009100209099 ارسال نمائید.

همچنین می توانید با شماره 09215410732 از طریق وات ساپ و تلفن تماس حاص نمائید

نظرات بسته شده اند